Hakkımızda

Nora Zımpara; Nejat Aydemir tarafından aşındırma ve parlatma amaçlı endüstriyel ürünler üretmek için 1990 yılında İstanbul Kartal'da kurulmuştur. Saplı moplar konusunda uzmanlaşan firmamızın ürünleri, otomotiv, havacılık, savunma, cam gibi pek çok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Çözüm olarak sunduğumuz ürünleri; zamanında, ilk seferde ve hatasız olarak üretiminin sağlanarak müşteri memnuniyetini artırmak ana hedefimizdir. Bu hedef doğrultusunda üretim prosesleri sürekli iyileştirilmekte, kalite ve verimlilik artırılmaktadır.

Kalite Sistemimiz, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standartları çerçevesinde dökümante edilmiş ve şirketimizde uygulanmaktadır. Yetkinlik bazlı performans değerlendirmeleri ile çalışanlarımızın verimliliğini artırılması sağlanmaktadır.

Amacımız; teslimat performansı ve kalite sürekliliği nedeniyle pazarda tercih edilen marka konumunda olan şirketimizin bu başarısının devamını sağlamak,  yaratıcı çözümler sunmaya devam ederek müşteri memnuniyetini daha üst seviyelere çıkartmaktır.